Stół BOX 18 120cm x 80cm

(kod: 08958) Ultra PlusBox 18
Praktyczny  stół biurowy BOX 18 z prostokątnym blatem. Stół biurowy BOX 18 sprawdzi się w każdym biurze. Stworzy on zarówno wygodne miejsce do pracy ale także miejsce, w którym znajdować może się sprzęt biurowy. Stół konfere... pełny opis
245 zł
+ dostawa 50 zł
Wysyłka do 5 tygodni
kod: 08958

Opis produktu

Praktyczny stół biurowy BOX 18 z prostokątnym blatem.
Stół biurowy BOX 18 sprawdzi się w każdym biurze. Stworzy on zarówno wygodne miejsce do pracy ale także miejsce, w którym znajdować może się sprzęt biurowy. Stół konferencyjny posiada prostą formę, która wpasuje się w każde pomieszczenie. Jego podstawa nadaje mu lekkości.
Blat stołu BOX 18 wykonany został z płyty dwustronnie melaminowanej o grubości 18mm. Krawędzie blatu zostały wykończone specjalnym obrzeżami z PCV o grubości 2mm – chronią one blat przed zniszczeniami. Dostępny jest on w kilku kolorach.
Podstawa stołu biurowego BOX 18 wykonana została ze stalowej ramy – 35x20mm. Jest ona lekka, dzięki czemu stół boirowy posiada nienarzucającą się formę. Noga stołu posiada profil 30x30mm oraz regulowaną stopkę – umożlwia ona ustawienie stołu nawet na nierównej powierzchni. Podstawa dostępna jest w dwóch kolorach.
Stół BOX 18 posiada 120cm długości, 80cm szerokości oraz 72,5cm wysokości całkowitej. Mozliwe jest wykonaie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 72,5
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Liczba miejsc 4
Długość [cm] 120
Szerokość [cm] 80

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.