Stół BOX 18 180cm x 80cm

(kod: 08961) Ultra PlusBox 18
Wygodny i bardzo funkcjonalny s tół konferencyjny BOX 18. Blat stołu BOX 18 posiada prostokątny kształt. Wykonany został on z bardzo wytrzymałej płyty dwustronnie melaminowanej o grubości 18mm. Krawędzie blatu zostały specjalnie... pełny opis
309 zł
+ dostawa 123 zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 08961

Opis produktu

Wygodny i bardzo funkcjonalny stół konferencyjny BOX 18.
Blat stołu BOX 18 posiada prostokątny kształt. Wykonany został on z bardzo wytrzymałej płyty dwustronnie melaminowanej o grubości 18mm. Krawędzie blatu zostały specjalnie zabezpieczone obrzeżami z PCV o grubości 2mm. Gwarantuje to trwałośc krawędzi blatu stołu. Blat dostępny jest w kilku kolorach do wyboru.
Podstawa BOX 18 wykonana została ze stalowej ramy - 35x20mm. Podstawa stołu biurowego jest bardzo stabilna oraz wytrzymała. Nogi posiadają prosfil 30x30mm oraz regulowane stopki, umożliwiające perfekcyjne wypoziomowanie blatu. Dostępna jest ona w dwóch kolorach.
Stół konferencyjny BOX 18 sprawdzi się zarówno jako wygodne i funkcjonalne stanowisko do pracy, miejsce na sprzęt biurowy ale także w sali konferencyjnej. Jest bardzo uniwersalny oraz wygodny.
Stół BOX 18 posiada 180cm długości, 80cm szerokości oraz 72,5cm wysokości całkowitej. Możliwe jest wykonanie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 180
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 72,5
Kolor szary lub (i) buk
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Wykończenie drewnopodobne
Liczba miejsc 6
Długość [cm] 180
Szerokość [cm] 80

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.