Stół BOX 18 80cm kwadrat

(kod: 08966) Ultra PlusBox 18
Stół konferencyjny BOX 18 systemowy o kwadratowym blacie. Stół BOX 18 należy do kolekcji mebli systemowych – wszystkie stoły systemowe zestawiać można na dowolne sposoby, dzięki czemu uzyskać możemy przestrzeń do pracy, k... pełny opis
206 zł
+ dostawa 50 zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 08966

Opis produktu

Stół konferencyjny BOX 18 systemowy o kwadratowym blacie.
Stół BOX 18 należy do kolekcji mebli systemowych – wszystkie stoły systemowe zestawiać można na dowolne sposoby, dzięki czemu uzyskać możemy przestrzeń do pracy, która sprosta naszym wymaganiom oraz oczekiwaniom. Stoły konferencyjne systemowe BOX 18 to bardzo wygodne rozwiązanie.
Podstawa stołu konferencyjnego jest osadzona na stalowej ramie 35x20mm . Nogi stołu posiadają 30x30mm oraz regulowane stopki, które umozliwią ustawienie stołu w poziomie. Podstawa dostępna jest w dwóch kolorach.
Blat stołu wykonany został z 18mm blatu dwustronnie melaminowanego, który dostępny jest w kilku kolorach. Jego brzegi zostały specjalnie zabezpieczone – wykończenie 2mm z obrzeżem PCV.
Stół konferecyjny BOX 18 posiada 72,5cm wysokości, 80cm szerokości oraz 80cm długości blatu. Możliwe jest wykonanie stołów z szarymi blatami - na zamówienie - w razie zainteresowania prosimy o kontakt  z obsługą sklepu.

Minimalna ilość zamówienia: 10 szt.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 72,5
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu kwadratowy
Materiał płyta melaminowana
Liczba miejsc 4
Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.