Stół konferencyjny dla 18 osób Rumba

(kod: 00469) Produkt wyprodukowany w Polsce
2 649 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 134,90zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 00469
Wybierz Kolor blatu::

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 540
Szerokość [cm] 138
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Liczba miejsc 18
Kolor orzech lub (i) wenge lub (i) buk
Długość [cm] 540
Szerokość [cm] 138

Opis produktu

Stół konferencyjny Rumba dla 18 osób świetnie sprawdzi się w biurach, pomieszczeniach szkolnych, a także w salach konferencyjnych. Oferowane stoły to meble najwyższej jakości, możemy więc mieć pewność, że długo nam posłużą. Mebel doskonale wpasuje się w każde otoczenie, a dzięki dużym możliwościom wyboru wykończeń blatów łatwo dopasujemy stół do wystroju pomieszczenia.

Stół Rumba blat

Stół konferencyjny dla osiemnastu osób posiada duży blat wykonany z płyty melaminowanej o grubości 25 mm. Dodatkowo blat wyposażony jest w ochronne obrzeże wykonane z PVC, które chroni jego krawędzie oraz ubrania korzystających ze stołu osób przed zaczepianiem o brzegi. Istnieje możliwość wykonana grubszego blatu z dwóch płyt o grubości 18 mm.

Kolory stołów Rumba i Samba

Stół dostępny jest w kilkunastu wariantach wykończeń blatu - dzięki temu doskonale wpasuje się w każde pomieszczenie. Wybierać możemy spośród wielu odcieni drewnopodobnych i kilku jednolitych wybrawień. Bez problemu znajdziemy odpowiednią kolorystykę, która będzie idealnie pasowała do naszego biura czy sali konferencyjnej. Ze względu na modułową budowę rysunek słoi drewna nie musi być ciągły na całości stołu.

Stół posiada stabilną i masywną podstawę – cztery metalowe nogi o wymiarach 100 mm x 100 mm. Nogi stołu malowane są metodą proszkową i mają wybarwienie w kolorze metalik. Stół konferencyjny Rumba jest stołem o budowie modułowej. Dzięki temu można go dowolnie wydłużać i dostosować dla odpowiedniej ilości osób, zależnie od potrzeb.

Wymiary elementów zestawu:

Stół dla 18 osób Rumba wymiary

  • Długość: 540 cm
  • Szerokość: 138 cm
  • Wysokość: 74 cm
  • Szerokość nóżek: 10 cm
  • Długość segmentu: 138 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 540
Szerokość [cm] 138
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Liczba miejsc 18
Kolor orzech lub (i) wenge lub (i) buk
Długość [cm] 540
Szerokość [cm] 138

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest z pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Nogi stołu montuje się na wkręty nie wymagające nawiercania otworów.  Do montażu potrzebna jest wkrętarka. Blat stołu składa się z ośmiu płyt. W blatach zostały wstępnie nawiercone otwory będące jedynie sugestią gdzie można zamontować nogi, nie muszą pokrywać się z otworami na śruby w nogach.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×