Stół składany Work Table Keter

Stół składany Work Table Keter
kliknij i zobacz 12 zdjęć
(kod: 21107) Keter
Stół składany Work Table Keter Stół przenośny który umożliwia pracę w różnych miejscach. Wyposażony w specjalny system umożliwiający błyskawiczne rozkładanie i składanie, co ułatwia majsterkowanie.  Przestrzeń r... pełny opis

499 zł

305 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, pt, 19.10.2018
Zamów do: g. 11:00, piątek, 19.10.2018
Pozostało: 18h 45min
kod: 21107

Opis produktu

Stół składany Work Table Keter

Stół przenośny który umożliwia pracę w różnych miejscach. Wyposażony w specjalny system umożliwiający błyskawiczne rozkładanie i składanie, co ułatwia majsterkowanie. 

Przestrzeń robocza o maksymalnym obciążeniu do ok. 453 kg pozwala na wykonywanie skomplikowanych prac. 

Solidne metalowe nogi zapewniają stabilność konstrukcji, a powierzchnia robocza o wymiarach 85 x 55 cm umżliwia wygodną pracę. 

Jego małe wymiary podczas przechowywania sprawiają, że produkt zmieści się praktycznie w każdym miejscu czy nawet samochodzie.

Stół gotowy do użytkowania w 30 sekund

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.