Stół składany Work Table Keter

(kod: 21107) Keter
Stół przenośny który umożliwia pracę w różnych miejscach. Wyposażony w specjalny system umożliwiający błyskawiczne rozkładanie i składanie, co ułatwia majsterkowanie.  Przestrzeń robocza o maksymalnym obciążeniu do ok. 315 kg... pełny opis

499 zł

305 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 16.08.2018
Zamów do: g. 11:00, czwartek, 16.08.2018
Pozostało: 20h 16min
kod: 21107

Opis produktu

Stół przenośny który umożliwia pracę w różnych miejscach. Wyposażony w specjalny system umożliwiający błyskawiczne rozkładanie i składanie, co ułatwia majsterkowanie. 

Przestrzeń robocza o maksymalnym obciążeniu do ok. 315 kg pozwala na wykonywanie skomplikowanych prac. Aby wykonywać pracę bezpiecznie, stół został wyposażony w zaciski mocujące i przegubowe oraz karabińczyk. 

Jego małe wymiary podczas przechowywania sprawiają, że produkt zmieści się praktycznie w każdym miejscu czy nawet samochodzie.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.