Małe stoły kuchenne

sortuj:
 • Małe stoły kuchenne stanowią świetne rozwiązanie dla posiadaczy niedużych pomieszczeń. Pozwalają w pełni delektować się posiłkiem, a przy okazji maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Możliwości jest wiele! Popularne stoły kuchenne małe mają blaty o wymiarach 80x120 cm. Łatwo je zmieścić nawet w aneksie kuchennym. Oprócz tego można się zdecydować na mały stół okrągły, stoły półokrągłe czy też specjalne składane blaty, które można wykorzystać jako stół w razie potrzeby. Ciekawą propozycją są też stoliki kawiarniane. Lekkie, solidne i nowoczesne w formie – dzięki nim maksymalnie wykorzystuje się właściwości małej kuchni.

  Małe stoły do kuchni powinny być także lekkie optycznie, dlatego najczęściej konstrukcję i nogi wykonuje się z metalu. W kwestii blatów istnieją szerokie możliwości – drewniane, szklane, z płyty melaminowej czy MDF-u. Solidne nowoczesne materiały świetnie odnajdują się w niedużej kuchni. Łatwo znaleźć modele stołów dopasowane do każdego stylu aranżacyjnego, jednak prym wiedzie design nowoczesny. Jasne kolory i lakierowane powierzchnie dodatkowo powiększają optycznie wnętrze.

  Warto zwrócić uwagę na mniej popularne, a bardzo praktyczne tworzywa sztuczne. Jednym z nich jest topalit wykorzystywany do produkcji blatów. To materiał odporny na wysokie temperatury, zadrapania, oddziaływanie promieni UV (nie blaknie) i zaplamienia. Jeśli ktoś nie lubi chłodnej sterylności stylu modern, może wybrać model w odcieniach naturalnego drewna.

  W małej kuchni świetnie prezentują się wysokie stoliki barowe. Warto od razu kupić mały stół z krzesłami. To prosty sposób na sprytne i szybkie zaaranżowanie kącika jadalnianego.

czytaj więcej
 •   Stolik Kaja 60 Prosty, funkcjonalny stolik. Jego bardzo prosty wygląd i forma wpasują się w każde wnętrze. Wykonanie: Blat wykonany z melaminy  wymiarach 80cm x 80cm. Obrzeże blatu pokryte jest 2mm warstw tworzywa ABS. Grubość blatu – 25mm. Nogi o średnicy 60mm, chromowane. Możliwość regulacji wysokości do 50mm.

  294 zł
 •   Stolik Kaja 50 Prosty, funkcjonalny stolik. Jego bardzo prosty wygląd i forma wpasują się w każde wnętrze. Wykonanie: Blat wykonany z melaminy o wymiarach 80cmx80cm. Obrzeże blatu pokryte jest 2mm warstw tworzywa ABS. Grubość blatu – 25mm. Nogi o średnicy 50mm, chromowane.

  (1 opinia)
  332 zł
  (1 opinia)
 •   Stolik Kaja 50 Prosty, funkcjonalny stolik. Jego bardzo prosty wygląd i forma wpasują się w każde wnętrze. Wykonanie: Blat wykonany z melaminy o średnicy 80cm, dostępny w trzech kolorach. Obrzeże blatu pokryte jest 2mm warstw tworzywa ABS. Grubość blatu – 25mm. Nogi o średnicy 50mm, chromowane.

  332 zł
 •   Stolik Tracy melamina Prosty, funkcjonalny stolik. Jego bardzo prosty wygląd i forma wpasują się w każde wnętrze. Wykonanie: Blat wykonany z melaminy o wymiarach 80cm x 80cm. Obrzeże blatu pokryte jest 2mm warstw tworzywa ABS. Grubość blatu – 25mm. Nogi chromowane o wymiarach: wysokość – 73,5cm, średnica rozstawu nóg – 88,5cm. 

  360 zł
 •   Stolik Kaja 60 Prosty, funkcjonalny stolik. Jego bardzo prosty wygląd i forma wpasują się w każde wnętrze. Wykonanie: Blat wykonany z topalitu o średnicy 80cm. Blaty z topalitu charakteryzują się dużą odpornością na – wysoką temperaturę (do 180C), zadrapania, promienie UV, obijanie krawędzi, uderzenia, zaplamienia, warunki atmosferyczne. Grubość blatu – 18mm,...

  360 zł
 •   Stolik Tracy Prosty, funkcjonalny stolik. Jego bardzo prosty wygląd i forma wpasują się w każde wnętrze. Wykonanie: Blat wykonany z melaminy o średnicy 80cm. Obrzeże blatu pokryte jest 2mm warstw tworzywa ABS. Grubość blatu – 25mm. Nogi chromowane o wymiarach: wysokość – 73,4cm, rozstaw nóg – 60,0cm / 57,4cm.

  434 zł