Stylowy domek ogrodowy dla dzieci z drewna Justyna

(kod: 22448) 4iQ
2 700 zł

Produkt niedostępny

kod: 22448

Opis produktu

Niezwykle jasny i przytulny domek ogrodowy dla dzieci Justyna będzie zarówno idealnym miejscem do zabawy na świeżym powietrzu, jak i piękną ozdobą każdego ogrodu. Ta miniaturka prawdziwego domu zagwarantuje pociechom wiele godzin bezpiecznej zabawy.

Domek oferuje 2,63 m2 wewnętrznej powierzchni zadaszonej. Domek Justyna ma 175 cm szerokości, 225 cm głębokości oraz 152 cm wysokości. Domek został wyposażony w 4 ogromne, stałe okna wypełnione bezpieczną przeżroczystą płytą plexi. Okna rozjaśniają wnętrze domku i dodają mu niepowtarzalnego klimatu. 

Domek dla dzieci Justyna

Domek Justyna wykonano z wysokiej jakości surowego drewna świerkowego. Drewniane elementy zestawu należy zaimpregnować we własnym zakresie - ochroni to drewno przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych oraz przed działaniem szkodników i grzybów. 

Domek Justyna wyprodukowano w oparciu o normy EN:71, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny - każdy z elementów poddano szczegółowej kontroli, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo. Domek posiada certyfikat TUV dla przydomowych domków placów zabaw. Domek produkowany jest w Polsce.

 Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna. Zaleca się odizolowanie domku od podłoża np. poprzez posadowienie go na płytach lub kostkach betonowych co umożliwi również odpowiednią wentylację.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Stylowy domek ogrodowy dla dzieci z drewna Justyna otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 4 ogromne stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Justyna - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 152 cm
 • szerokość: 175 cm
 • głębokość: 225 cm 

Wymiary tarasu:

 • część zadaszona: 148 x 70 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 2,63 m2

Materiał:

 • świerk

Grubość desek:

 • ściany: 19 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 160 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×