Stylowy drewniany domek dla dzieci Maria

(kod: 22428) 4iQ
3 200 zł 2 699 zł + dostawa 169 zł

Kup na raty: 20 x 143,40zł

 • Wysyłka w 15 do 20 dni
 • kod: 22428

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 248
Głębokość [cm] 161
Wysokość [cm] 218
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Uroczy domek Maria to miniaturka prawdziwego domu, będzie idealną ozdobą ogrodu oraz doskonałym miejscem do zabawy na świeżym powietrzu. Zewnętrzne wymiary konstrukcji to 161 x 248 cm, zaś wysokość od ziemi to 218 cm.

Domek dla dzieci Maria

Wewnątrz domku znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 3,83 m2. Niewątpliwą zaletą domku jest niewielka antresola o powierzchni 1,6 m2. Domek wyposażono w 6 stalych okienek wypełnionych przeźroczystą plexi, zabudowane podwójne drzwi, komin oraz 4 donice na kwiaty umożliwiające dziecku uprawę swojego własnego miniaturowego ogrodu. Domek posiada spadzisty dach, który ułatwia szybsze odprowadzanie wody i śniegu. Wewnątrz domku znajduje się drabinka prowadząca na małą antresolę.

Domek  dla dzieci Maria wyprodukowano z sosnowego drewna posiadającego certyfikat FSC®. Drewno zostało zaimpregnowane ciśnieniowo środkiem TANALITH E 3475 - pozbawiony chromu preparat nie wchodzi w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią

Ogrodowy domek Maria jest całkowicie bezpieczny, każdy element został poddany szczegółowej kontroli, aby zagwarantowac maksymalne bezpieczeństwo użytkownikom. Domek wyprodukowany zgodnie z normami EN:71 posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Domek dla dzieci do ogrodu produkowany jest w Polsce.  Zaleca się odizolowanie domku od podłoża np. poprzez posadowienie go na płytach lub kostkach betonowych co umożliwi również odpowiednią wentylację

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - zdjęcia przedstawiają jedynie ekspozycje. Domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

 

Zamawiając Stylowy drewniany domek dla dzieci Maria otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 6 stałych oknien wypełnionych bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • 4 donice na kwiaty
 • komin
 • antresola z drabiną wewnątrz domku
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Marcin - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 218 cm
 • szerokość: 248 cm
 • głębokość: 161 cm 

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 3,83 m2 + 1,6 m2 (antresola)

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga: 

 • 408 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 248
Głębokość [cm] 161
Wysokość [cm] 218
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×