Przystawka do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG011

(kod: 13773) SvenboxSvenbox Art
861 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 43,05zł

  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 13773

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Przystawka do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG011 z kolekcji Svenbox ART stanowi opcję przedłużenia stołu konferencyjnego w dowolnej długości, ponieważ zestandaryzowane wymiary oraz system łączenia umożliwiają skomponować stół konferencyjny na własne potrzeby. 

Blat przystawki do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG 011 może być w jednym z trzech proponowanych kolorów tj. olcha, buk, calvados. Powierzchnia blatu 116x140 cm pozwala korzystać ze stołu w sposób wygodny przez kilka osób.

Identyczna szerokości blatu 116 cm mają:

  • biurko wielostanowiskowe Svenbox BG021
  • biurko wielostanowiskowe Svenbox BG041
  • biurko wielostanowiskowe Svenbox BG061

Blaty przystawki tak samo jak biurka wielostanowiskowe posiadają gotowe nawiercone otwory przelotowe na kable o średnicy 60 mm. Grubość blatu ma 28 mm. Blat wykonany jest z płyty melaminowej.

Nogi przystawki do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG 011 wykonane są z metalu, co gwarantuje stabilność i trwałość całej konstrukcji.

Za dopłatą można wykupić usługę montażu podczas dostawy produktów.

W przypadku większych zamówień prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu dokonania indywidualnej wyceny uwzględniającej rabaty.

 

Wymiary elementów zestawu:

Przystawka do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG011 wymiary

 

  • wysokość: 75,8 cm
  • długość: 116 cm
  • szerokość: 140 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox Art

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki krzesła dziecięce do biurka allegro krzesło dla dziecka do biurka forum krzesło dla dziecka do biurka forum krzesło do biurka dla dziecka allegro alegro fotele dzieciece do biurka alegro krzesla dzieciece do biurka allegro krzesło obrotowe dla dziecka do biurka fotele dziecięce do biurka na kauczukowych kółkach fotele dziecięce do biurka wentylowane krzeselka do biurka dla dziecka zdjecia krzeslo dla dzieci do biurka zdrowe dla kregoslupa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×