Przystawka do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG013

(kod: 13774) SvenboxSvenbox Art
1 044 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 52,20zł

  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 13774

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Przystawka do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG013 stanowi propozycję uzupełniającą do biurek wielostanowiskowych w szczególności o szerokości 137 cm, ponieważ przy takim doborze - wszystkie wybrane biurka będą identycznej szerokości dla użytkowników.

Identyczna szerokości blatu 137 cm mają:

  • biurko wielostanowiskowe Svenbox BG023
  • biurko wielostanowiskowe Svenbox BG043
  • biurko wielostanowiskowe Svenbox BG063

Dzięki przystawce można na stałe lub okresowo zwiększyć powierzchnię blatu. Nogi wykonane są z metalu co gwarantuje stabilną konstrukcję. Nogi zakończone są regulowanymi stopkami (do 10 mm) dzięki czemu jest możliwe zniwelowanie nierówności podłoża.

Blat przystawiki jest również wykonany z płyty melaminowej o grubości 28 mm oraz jego brzegi są oklejone PVC o grubości 2 mm w kolorze płyty. Kolorystyka produktów to do wyboru: calvados, buk, olcha.

Blat przystawki ma nawiercone przeloty kablowe o średnicy 60 mm, które domyślnie są zaślepione gdyby nie było potrzeby korzystania z nich.

Usługą dodatkowo płatną jest wniesienie mebli lub ich montaż na miejscu dostawy.

W przypadku jakichkolwiek pytań oraz większych zamówień zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z obsługą sklepu celem pomocy i przygotowania wyceny.

 

 

 

 

Wymiary elementów zestawu:

Przystawka do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG013

 

  • wysokość: 75,8 cm
  • długość: 116 cm
  • szerokość: 140 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox Art

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki alegro fotele dzieciece do biurka alegro krzesla dzieciece do biurka fotele dziecięce do biurka na kauczukowych kółkach fotele dziecięce do biurka wentylowane krzeselka do biurka dla dziecka zdjecia krzeslo dla dzieci do biurka zdrowe dla kregoslupa wygodne krzesło do biurka dla dziecka wygodne krzesło do biurka dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×