Przystawka do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG014

(kod: 13775) SvenboxSvenbox Art
1 034 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 51,66zł

  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 13775

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 140
Wysokość [cm] 76
Kolor olcha
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Strona Uniwersalny
Boki puste

Opis produktu

Przystawka do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG014 jest przeznaczona do rozbudowy biurek wielostanowiskowych oraz ich układów do dowolnych rozmiarów. Szerokość biurka modelu Svenbox BH 014 jest najszerszy z dostępnych ponieważ wynosi on 160 cm.

Identyczna szerokości blatu 160 cm mają:

  • biurko wielostanowiskowe Svenbox BG024
  • biurko wielostanowiskowe Svenbox BG044
  • biurko wielostanowiskowe Svenbox BG064

Blat biurka dostepny jest w trzech kolorach do wyboru: olcha, buk, calvados. Wykonany jest z płyty melaminowej o grubości 28 mm, jego krawędzie zabezpieczono okleiną PVC o grubości 2 mm w kolorze blatu. W blatach biurek nawiercone są gotowe przeloty kablowe o średnicy 60 mm. 

Cała konstrukcja oparta jest na metalowych nogach z plastikowymi stópkami, które mają niewielką możliwość regulacji (do 10 mm) pozwalającą na zniwelowanie nierównego podłoża.

Jeśli Państwa zainteresowanie dotyczy kilku produktów Svenbox zaproaszamy do kontaktu z pracownikami sklepu celem dokonania indywidualnej wyceny i otrzymania ewentualnych rabatów których wysokość jest wprostproporcjonalna do wartości zamówienia.

Za dodatkową opłatą możliwe jest wykupienie usługi wniesienia mebli oraz ich montażu podczas dostawu u Klienta w ustalonym wcześniej terminie.

Wymiary elementów zestawu:

Przystawka do biurka wielostanowiskowego Svenbox BG014 wymiary

 

  • wysokość: 75,8 cm
  • długość: 160 cm
  • szerokość: 140 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 140
Wysokość [cm] 76
Kolor olcha
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Strona Uniwersalny
Boki puste

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox Art

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki krzesła dziecięce do biurka allegro krzesło dla dziecka do biurka forum krzesło dla dziecka do biurka forum krzesło do biurka dla dziecka allegro alegro fotele dzieciece do biurka alegro krzesla dzieciece do biurka allegro krzesło obrotowe dla dziecka do biurka fotele dziecięce do biurka na kauczukowych kółkach fotele dziecięce do biurka wentylowane krzeselka do biurka dla dziecka zdjecia krzeslo dla dzieci do biurka zdrowe dla kregoslupa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x