Biurko Svenbox BG047

(kod: 13789) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox Art
689 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 34,44zł

  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 13789

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 70 - 100
Wysokość [cm] 75,8
Kolor calvados
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Boki puste
Strona Uniwersalny
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 70 - 100
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Biurko Svenbox BG 047 stanowi propozycję biurka narożnego o najdłuższym dostepnym blacie tj. 160 cm, oraz głębokości od 100 cm do 70 cm, dzięki czemu na blacie biurka można zmieścić nie tylko monitor, ale drukarkę, telefon i dużo innych dokumentów. Ponadto biurko posiada nawiercony przelot kablowy o średnicy 6 cm.

Nogi biurka wykonane są ze stalowych profili o wymiarze 60x30 mm. Blat biurka ma 28 mm i wykonany jest z płyty melaminowej z krawędziami wykończonymi okleiną 2 mm PVC.

Biurko Svenbox BG047 z kolekcji ART doskonale komponuje się ze wszystkimi kontenerkami, szafkami, regałami i dostawkami - ponieważ dostepne jest we wszystkich trzech flotowych kolorach: calvados, olcha, buk oraz wymiarami jest również odpowiednio zestandaryzowane.

Dodatkową usługą za dopłatą jest opcja montażu mebli na miejscu,

Przy większych zamówieniach gwarantujemy atrakcyjne rabaty, wówczas prosimy o kontakt z obsługą sklepu celem indywidualnej wyceny.

Wymiary elementów zestawu:

 

Biurko Svenbox BG047 wymiary

 

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 70 - 100
Wysokość [cm] 75,8
Kolor calvados
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Boki puste
Strona Uniwersalny
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 70 - 100
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox Art

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×