Stół konferencyjny Svenbox EC20

(kod: 06186) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox Echo
984 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 49,20zł

  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 06186

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 75,8
Kolor orzech
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Liczba miejsc 6
Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 100

Opis produktu

Stół konferencyjny Svenbox EC20 stanowi uzupełnienie eleganckiej kolekcji ECHO. Stół jest prosty, a jednocześnie elegancki. Wykonany został z najwyższej jakości płyty melaminowanej w eleganckim kolorze orzech nizinny, będącej gwarantem wytrzymałości stołu EC20.
Stół posiada wygodny i bardzo funkcjonalny blat – stwarza on idealne warunki do pracy oraz prezentowania różnego rodzaju  projektów. Stół EC20 posiada dwie masywne podpory dzięki czemu jest stabilny oraz solidny. Dodatkowo jego obrzeża pokryte są warstwą PVC, dzięki czemu krawędzie są zabezpieczone przed uszkodzeniami i zarysowaniami.

Zapraszamy również do zapoznania się z produktami z kategorii krzesła konferencyjne. Znajdą tam Państwo krzesła, które wraz ze stołami konferencyjnymi stworzą niepowtarzalne zestawy mebli i sprostają każdym oczekiwaniom.

Wysokość stołu: 75,8 cm - kompatybilny z innymi meblami firmy SVenbox m.in. biurkami.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox EC20

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox EC 20

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 75,8
Kolor orzech
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Liczba miejsc 6
Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 100

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox Echo

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x