Dostawka do biurka Svenbox EC90

Dostawka do biurka Echo EC90
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 06189) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox Echo

Dostawka do biurek z kolekcji Echo to doskonała propozycja na powiększenie powierzchni biurka bez konieczności kupowania w całości nowego mebla. Dostawka do biurka Svenbox EC90 wykonana została z bardzo solidnej płyty melaminowej ... pełny opis
339 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 06189

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 75,8
Długość [cm] 90
Szerokość [cm] 55

Opis produktu

Dostawka do biurek z kolekcji Echo to doskonała propozycja na powiększenie powierzchni biurka bez konieczności kupowania w całości nowego mebla.

Dostawka do biurka Svenbox EC90 wykonana została z bardzo solidnej płyty melaminowej o grubościach 28 i 18 mm, gwarantującej wytrzymałość dostawki. Dostawka wykonana jest z myślą o zamianie prostokątnego biurka EC 18 w biurko w kształcie litery "L". Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, gdyż można ją w prosty i szybki sposób zamontować, jak i odmontować. Dostawka jest uniwersalna - w zależności od potrzeby, to Klient w trakcie montażu decyduje o stronie, z której ustawi element.

Dostawka dostarczana jest do samodzielnego montażu, istnieje jednak możliwość zamówienia odpłatnie tej usługi.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze mebli do gabinetu lub biura prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Przy większych zamówieniach przygotujemy atrakcyjną ofertę cenową.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox EC90

Dostępne kolory:

Kolory Svenbox EC 90

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 75,8
Długość [cm] 90
Szerokość [cm] 55

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • xxx

    super jakość i montaż fabryczny