Osłona biurka w kolorze aluminium Svenbox CUR15

(kod: 15662) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
369 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 26,40zł

  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 15662

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 140
Głębokość[cm] 1,5
Wysokość[cm] 30

Opis produktu

Nadająca estetycznego wyglądu osłona biurka w kolorze aluminium Svenbox CUR15 służy również jako element zasłaniający nogi pracownika.

Szeroka na 140 cm osłona Svenbox CUR15 wykonana jest z aluminium i pomalowana na szary kolor proszkowo. Dzięki czemu osłona odporna jest na uszkodzenia mechaniczne. Kolorystyka odpowiada korpusom mebli z serii Svenbox Invest.

Osłona biurka Svenbox CUR15 dodaje biurku elegancji, dzięki niej mebel wygląda efektownie i dodaje wyrazu nie tylko samym biurkom, ale również pomieszczeniom biurowym.

Montaż osłony w kolorze aluminium jest bardzo prosty i opiera się na przymocowaniu dwóch elementów montażowych do spodu blatu.

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 140
Głębokość[cm] 1,5
Wysokość[cm] 30

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

fotele dziecięce do biurka wentylowane

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×