Ścianka na biurko Svenbox RH070

(kod: 15663) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
148 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 15663

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 65
Głębokość[cm] 1,8
Wysokość[cm] 35

Opis produktu

Ścianka na biurko Svenbox RH070 to bardzo praktyczny element wyposażenia biura. Biurka Svenbox, które zestawione zostały w większe rzędy lub „wyspy” pracownicze budują wrażenie braku czegoś w rodzaju prywatnej przestrzeni. Tego typu otwarte powierzchnie mogą powodować niepotrzebne rozproszenie czy brak skupienia na właściwej pracy.

Dlatego też warto przygotować pracownikom najbardziej optymalne i komfortowe warunki pracy. Szeroka na 65 cm ścianka na biurko Svenbox RH070 pozwala na bardzo proste zbudowanie prywatności, ale przede wszystkim podnosi efektywność pracy.

Ścianka biurowa wykonana jest z płyty melaminowanej o grubości 18 mm i jest w neutralnym popielatym kolorze. Pasuje do biurek z serii Svenbox.

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 65
Głębokość[cm] 1,8
Wysokość[cm] 35

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×