Panel Svenbox RH130

(kod: 04460) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
222 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 04460

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opinie klientów (2) ↓

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 130
Głębokość[cm] 1,8
Wysokość[cm] 35

Opis produktu

Panel Svenbox RH 130 wykonany został z płyty o grubości 18 mm w kolorze aluminium satinato. Dzięki neutralnej barwie panela RH 130, wkomponuje się on idealnie do wnętrz o różnorodnym wystroju. Ścianka jest bardzo funkcjonalna, ponieważ umożliwia wydzielenie stanowiska pracy, co wpływa na zwiększenie efektywności pracy pracownika. Panel firmy Svenbox montuje się za pomocą naklejek umieszczonych na czterech stopkach.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox RH130

Kluczowe parametry:

Długośc[cm] 130
Głębokość[cm] 1,8
Wysokość[cm] 35

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
2 opinie
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
  • PA

    SUPER

  • NAIL-CENTER

    SUPER

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x