Półka organizer Svenbox Invest SH351

(kod: 15677) SvenboxInvest

Niewielkich rozmiarów półka organizer Svenbox SH351 może stanowić praktyczne uzupełnienie biura czy gabinetu. W całości wykonana z odpornej na zarysowania czy ścieranie płyty melaminowanej będzie dobrym miejscem na przechowywani... pełny opis
160 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 15677

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 35
Wysokość [cm] 37
Kolor szary
Wykończenie matowe
Materiał płyta mdf lub (i) obrzeże ABS
Szerokość [cm] 35
Wysokość [cm] 37
Głębokość [cm] 38,5

Opis produktu

Niewielkich rozmiarów półka organizer Svenbox SH351 może stanowić praktyczne uzupełnienie biura czy gabinetu.

W całości wykonana z odpornej na zarysowania czy ścieranie płyty melaminowanej będzie dobrym miejscem na przechowywanie bieżących dokumentów czy podręcznych akcesoriów biurowych. Grubość płyty wieńców dolnego i górnego wynosi 28 mm, natomiast boki mają grubość 18 milimetrową. W tyle organizera Svenbox SH351 znajduje się specjalna ścianka zabezpieczająca przed wypadnięciem dokumentów. Wykończeniem półki organizera jest listwa PVC, która zabezpiecza krawędzie płyt przed obiciem.

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 35
Wysokość [cm] 37
Kolor szary
Wykończenie matowe
Materiał płyta mdf lub (i) obrzeże ABS
Szerokość [cm] 35
Wysokość [cm] 37
Głębokość [cm] 38,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog i cennik mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.