Biurowa szafa żaluzjowa Svenbox Invest SK3Z06

(kod: 15675) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
1 618 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 80,87zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15675

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 112,9
Zamek Tak
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 112,9
Głębokość [cm] 38,5
Zamek Tak

Opis produktu

Biurowa szafa żaluzjowa Svenbox SK3Z06 to wyjątkowy mebel, który poza tym, że jest efektowny, ma także szerokie praktyczne zastosowanie. Dużo powierzchni użytkowej wewnątrz i zabezpieczenie w postaci zamykanych na klucz drzwi żaluzjowych sprawia, że mebel jest bardzo funkcjonalny.

Cała szafa żaluzjowa utrzymana jest w stonowanej popielatej kolorystyce. Wieńce dolny i górny wykonane są z odpornej na ścieranie, zadrapania czy zarysowania płyty melaminowanej i mają 28 mm grubości. Boki szafy Svenbox SK3Z06 to również solidna płyta melaminowana o grubości 18 mm. Wykończenie stanowi listwa PVC zamontowana na krawędziach płyt. Dzięki niej szafa żaluzjowa wygląda jeszcze bardziej estetycznie i jest odporna na obicia. Tył szafy stanowi płyta o grubości 3 mm i nie jest wykończona listwą, dlatego też najlepiej stawiać szafę bezpośrednio przy ścianie.

Ważnym i praktycznym elementem biurowej szafy żaluzjowej są regulowane nóżki, które umożliwiają regulację szafy i dostosowanie jej nawet do nierównych powierzchni.

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 38,5
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 112,9
Zamek Tak
Szerokość [cm] 120
Wysokość [cm] 112,9
Głębokość [cm] 38,5
Zamek Tak

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×