Małe biurko kształtowe Svenbox Invest VBH025

(kod: 15653) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
542 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 35,01zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15653

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 75,8
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Prawy
Boki zabudowane
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Małe biurko kształtowe idealnie wpasuje się zarówno w nowoczesne biura, jak i te bardziej tradycyjne. Biurko będzie idealnie pasowało się w narożnikach pomieszczeń, ale także można budować z nich tzw. „wyspy” dla pracowników i ustawić w dowolnym miejscu.

Na kształtowe biurko Svenbox VBH025 składa się blat z płyty melaminowanej o grubości 28 mm lub 25 mm. Grubość zależna jest od kolorystyki blatu. Blat w kolorze buku lub orzecha nizinnego jest grubszy, natomiast w kolorze klonu jersey cieńszy. Nogi oraz blenda zasłaniająca nogi pracownika wykonana jest również z odpornej na zarysowania i estetycznej płyty melaminowanej o grubości 18 mm. Warte odnotowania jest to, że nogi małego biurka kształtowego można regulować, dzięki czemu uda się je stabilnie ustawić nawet na nierównych powierzchniach. Regulacja pozwala również na zestawienie kilku biurek z serii Svenbox.

Ważnym elementem mebla jest wykończeniowa listwa PVC o grubości 2 mm , która chroni blat biurka Svenbox VBH025 przed obiciami i zadrapaniami. Wpływa też na estetyczny wygląd biurka.

W blacie małego biurka kształtowego zastosowano przelotowy otwór o średnicy 6 cm dzięki któremu można schować wszelkie kable tak, by nie przeszkadzały w codziennej pracy.

Wymiary elementów zestawu:

BH25 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 75,8
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Prawy
Boki zabudowane
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×