Biurko kształtowe z płyty Svenbox Invest VBH026

(kod: 15654) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
574 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 36,65zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15654

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Lewy
Boki zabudowane
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Całe biurko kształtowe Svenbox VBH026 wyprodukowane jest z odpornej na zarysowania płyty melaminowanej. Biurko charakteryzuje się kształtem podobnym do litery „L”.

Najważniejszy w codziennej pracy przy biurku jest blat. Jego powierzchnia musi być optymalna do prawidłowej organizacji przestrzeni i jednocześnie odporna na ścieranie czy odbarwienia. Płyta melaminowana jest nie tylko odporna, ale również estetyczna ponieważ zachowuje naturalny wygląd drewna. W biurku Svenbox VBH 026 występują blaty w dwóch grubościach. Blat w kolorze buku i orzecha nizinnego jest gruby na 28 mm, a blat w kolorze klonu jersey na 25 mm. Krawędź blatu zabezpieczona jest listwą PVC o grubości 2 mm, która chroni go przed obiciami.

Nogi oraz blenda wykonane są płyty o grubości 18 mm i są w kolorze popielatym. Nogi biurka kształtowego z płyty można regulować, dzięki czemu uda się je stabilnie ustawić nawet na nierównych powierzchniach. Poza tym dzięki regulacji można tworzyć z biurka z płyty tzw. „wyspy” dla pracowników.

Estetykę i wygodę pracy zapewnia również otwór przelotowy w blacie o średnicy 6 cm. Wszelkie okablowanie można bezpiecznie schować w otworze i zakryć specjalną zaślepką.

Wymiary elementów zestawu:

BH26 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Lewy
Boki zabudowane
Długośc[cm] 137
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×