Biurko narożne płytowe Svenbox Invest VBH048

(kod: 15550) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
620 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 31,00zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15550

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Lewy
Boki zabudowane
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Biurko naróżne płytowe Svenbox VBH048 wyróżnia się blatem o dużej powierzchni, dzięki czemu zapewnia komfortowe warunki pracy i możliwości optymalnej organizacji najbliższej przestrzeni.

Biurko Svenbox VBH048 wyposażono w blat, który występuje w trzech kolorach i dwóch rodzajach grubości. Blat w kolorze orzecha nizinnego i buku ma 28 mm grubości. Natomiast blat klonowy ma grubość 25 mm. Całe biurko płytowe narożne wyprodukowane jest z płyty melaminowanej, odpornej na ścieranie, odbarwienia czy zadrapania. Różnice są tylko w grubości płyty poszczególnych elementów biurka. Nogi oraz blenda mają grubość 18 mm.

Ważnym aspektem płytowego biurka Svenbox VBH048 jest możliwość stabilnego ustawienia biurka nawet na nierównych powierzchniach dzięki regulacji nóżek. Dzięki temu można również dostosować biurko do indywidualnych potrzeb. Regulacja pozwala również na zestawianie kilku biurek z serii Svenbox oraz tworzenie tzw. „wysp” pracowniczych.

Wykończenie blatu biurka stanowi estetyczna i zabezpieczająca przed obiciami listwa PVC o grubości 2 mm.

Kolejnym atutem narożnego biurka płytowego jest możliwość schowania kabli, dzięki otworom przelotowym o średnicy 6 cm znajdującym się w blacie biurka.

Wymiary elementów zestawu:

VBH048 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Lewy
Boki zabudowane
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Jurek

    biurko OK, syn zadowolony, kolor odpowiadał obrazkowi na stronie. Polecam meblobranie

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×