Duże biurko pracownicze Svenbox Invest VBH076

(kod: 15652) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
431 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 29,50zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15652

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75,8
Kolor buk
Kształt blatu prostokątny
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Wykończenie drewnopodobne
Materiał płyta melaminowana
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Wygodne biurko pracownicze Svenbox Invest będzie idealnym rozwiązaniem jeśli potrzebujemy dużego blatu do optymalnej organizacji pracy. Szeroki na 160 cm pomieści wszelkie niezbędne sprzęty do pracy.

Blat biurka pracowniczego, nogi oraz specjalna blenda wykonane zostały z płyty melaminowanej. Płyta melaminowana wykorzystana do produkcji biurka jest odporna na zarysowania czy ścieranie. Zachowuje też naturalną strukturę drewna. Blat w kolorze buku i orzecha nizinnego ma 28 mm grubości natomiast blat w kolorze klonu jersey ma 25 mm grubości. Stabilność zapewniają nogi w kolorze popiel o grubości 18 mm, które można regulować. Blenda również jest w kolorze popiel i o tej samej grubości co nogi biurka Svenbox VBH076.

Duże biurko pracownicze VBH076 jest estetycznie wykończone płytą PVC o grubości 2 mm, która zabezpiecza na krawędziach blat przed obiciem czy zadrapaniem.

Zastosowanie przelotowego otworu o średnicy 6 cm w blacie biurka Svenbox VBH076 pozwala na estetyczne rozmieszczenie kabli. W ten sposób można optymalnie zorganizować najbliższą przestrzeń pracy.

Wymiary elementów zestawu:

VBH76 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75,8
Kolor buk
Kształt blatu prostokątny
Strona Uniwersalny
Boki zabudowane
Wykończenie drewnopodobne
Materiał płyta melaminowana
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 70
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×