Narożne biurko Svenbox Invest VBM047

(kod: 15660) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
689 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 34,44zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15660

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Prawy
Boki puste
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Opis produktu

Narożne biurko Svenbox VBM047 jest biurkiem idealnym jeśli chcemy zorganizować sobie komfortowe miejsce na wiele godzin pracy.

Blat biurka narożnego wykonany jest z praktycznej i odpornej na zarysowania oraz ścieranie płyty melaminowanej. Gruba na 28 mm płyta dostępna jest w kolorach orzecha nizinnego oraz buku. Płyta o grubości 25 mm jest dostępna w kolorze klonu jersey. Krawędź blatu jest estetycznie wykończona listwą PVC o grubości 2 mm i zabezpiecza go przed obiciami.

Biurko Svenbox VBM047 ma zamontowaną specjalną blendę zasłaniającą nogi pracownika. Blenda wykonana jest z 18 mm grubości płyty melaminowanej i jest w kolorze szarym.

Regulowane nogi pozwalają na stabilne ustawienie biurka nawet na nierównych powierzchniach. Poza tym dają szansę na dostosowanie wysokości do indywidualnych warunków. Zarówno nogi jak i cała konstrukcja wykonana jest z metalu malowanego proszkowego co zabezpiecza te części przed uszkodzeniami mechanicznymi.

W blacie narożnego biurka Svenbox VBM047 znajdują się dwa przelotowe otwory na kable o średnicy 6 cm. Są one pomocne w prawidłowym i estetycznym ułożeniu kabli. Dodatkowo można zdecydować się na kanał na kable montowany w nogach biurka, dzięki któremu można ukryć okablowanie.

Wymiary elementów zestawu:

VBM047 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 160
Głębokość [cm] 100
Wysokość [cm] 76
Kolor buk
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu wycięty
Materiał płyta melaminowana
Strona Prawy
Boki puste
Długośc[cm] 160
Głębokość[cm] 100
Wysokość[cm] 75,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • wojas

    Polecam

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×