Wąska nadstawka biurowa Svenbox Invest VH10

buk/popiel Kolor: buk/popiel
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 15674) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
  • calvados
  • olcha
  • buk/popiel
  • klon/popiel
  • orzech/popiel
  • buk - na zamówienie
  • 60,2 cm
  • 80,2 cm

Wąska nadstawka biurowa Svenbox VH10 to bardzo funkcjonalny mebel, który może stanowić uzupełnienie dla regałów Svenbox. Równie dobrze może posłużyć jako dostawka do biurka. Wyposażona w dwie powierzchnie przeznaczone na segrega... pełny opis
271 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 15674

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 38,5
Długość [cm] 60,2
Wysokość [cm] 75

Opis produktu

Wąska nadstawka biurowa Svenbox VH10 to bardzo funkcjonalny mebel, który może stanowić uzupełnienie dla regałów Svenbox. Równie dobrze może posłużyć jako dostawka do biurka.

Wyposażona w dwie powierzchnie przeznaczone na segregatory czy książki nadstawka Svenbox VH11 pomoże zoptymalizować stanowisko pracy. Solidne wykonanie z płyty melaminowej sprawia, że mebel jest odporny na zarysowania czy ścieranie. Wieńce dolny i górny w kolorze orzecha nizinnego i buku mają 28 mm. Wersja w kolorze klonu jersey ma 25 mm grubości. Boki nadstawki biurowej również wykonane są z płyty melaminowanej, mają 18 mm grubości i są w kolorze popielatym. Krawędzie mebla zabezpieczono przed obiciami specjalną listwą PVC o grubości 2 mm.

Tył nadstawki Svenbox VH11 stanowi płyta o grubości 3 mm i nie jest wykończona listwą PVC.

Regulacja nóżek pozwala na dostosowanie mebla do nierównych powierzchni.

Wymiary elementów zestawu:

VH10 wymiary

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 38,5
Długość [cm] 60,2
Wysokość [cm] 75

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog i cennik mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.