Wąska nadstawka biurowa Svenbox Invest VH10

(kod: 15674) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
271 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15674

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 38,5
Długość [cm] 60,2
Wysokość [cm] 75

Opis produktu

Wąska nadstawka biurowa Svenbox VH10 to bardzo funkcjonalny mebel, który może stanowić uzupełnienie dla regałów Svenbox. Równie dobrze może posłużyć jako dostawka do biurka.

Wyposażona w dwie powierzchnie przeznaczone na segregatory czy książki nadstawka Svenbox VH11 pomoże zoptymalizować stanowisko pracy. Solidne wykonanie z płyty melaminowej sprawia, że mebel jest odporny na zarysowania czy ścieranie. Wieńce dolny i górny w kolorze orzecha nizinnego i buku mają 28 mm. Wersja w kolorze klonu jersey ma 25 mm grubości. Boki nadstawki biurowej również wykonane są z płyty melaminowanej, mają 18 mm grubości i są w kolorze popielatym. Krawędzie mebla zabezpieczono przed obiciami specjalną listwą PVC o grubości 2 mm.

Tył nadstawki Svenbox VH11 stanowi płyta o grubości 3 mm i nie jest wykończona listwą PVC.

Regulacja nóżek pozwala na dostosowanie mebla do nierównych powierzchni.

Wymiary elementów zestawu:

VH10 wymiary

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 38,5
Długość [cm] 60,2
Wysokość [cm] 75

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×