Dostawka uniwersalna Svenbox Invest VH12

(kod: 15673) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
283 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 15673

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 38,5
Długość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 75

Opis produktu

Dostawka uniwersalna Svenbox VH12 może posłużyć nie tylko jako dostawka, ale również jako mebel wolnostojący lub nadstawka regału. Niewielkie rozmiary mebla sprawiają, że regał ma wiele zastosowań.

Wieńce dolny i górny występują w trzech kolorach – orzech nizinny, buk oraz klon jersey. W kolorze orzecha i buku grubość płyty wynosi 28 mm, natomiast w kolorze klonu 25 mm. Boki nadstawki nad regał wykonane są z tej samej melaminowanej płyty co wieńce. Różnią się kolorem, który jest popielaty i są cieńsze, mają 18 mm grubości. Wykończenie stanowi listwa PVC o grubości 2 mm położona na krawędziach płyt. Listwa sprawia, że mebel jest estetycznie wykończony i jednocześnie odporny na obicia. Tył nadstawki Svenbox VH11 wykonano z płyty o grubości 3 mm i nie ma ona zastosowanej listwy PVC.

Nadstawka ma regulowane nóżki, które ułatwiają ustawienie mebla na nierównych powierzchniach.

Wymiary elementów zestawu:

VH12 wymiary

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 38,5
Długość [cm] 80,2
Wysokość [cm] 75

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x