Kontener na kółkach Svenbox Invest VKH13

(kod: 15527) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
535 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 34,70zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15527

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 59
Długość [cm] 52,5
Szerokość [cm] 43,5

Opis produktu

Kontener na kółkach Svenbox VKH13 to bardzo praktyczny element wyposażenia stanowiska pracy. Można w nim przechowywać ważne dokumenty jak i przedmioty codziennego użytku. Szuflady kontenera na kółkach wyposażono w centralny zamek, który dodatkowo zabezpiecza cenne rzeczy.

Mobilny kontener wyposażony w kółka wykonany jest głównie z bardzo wytrzymałej płyty melaminowanej. Wieńce górny i dolny w kolorze orzecha nizinnego i buku mają grubość 28 mm. Wieńce w kolorze klonu jersey są 25 milimetrowej grubości. Fronty kontenera Svenbox VKH13 również występują w trzech kolorach, ale grubość płyt frontowych wynosi 18 mm. Boki w kolorze popielatym są również 18 mm grubości. Na krawędziach płyt zastosowano estetyczną listwę PVC, która chroni mebel przed obiciami.

Kontener na kółkach wyposażony jest w trzy szuflady umocowane na metalowych prowadnicach rolkowych. Do frontów zamontowano eleganckie satynowe uchwyty. Szuflady zabezpieczone są specjalnych zamkiem centralnym. Do otwierania zamka służy składany kluczyk, który jest w ten sposób zabezpieczony przed złamaniem.

Wysokość kontenera pozwala na swobodne wstawienie go pod biurka z kolekcji Svenbox.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox KH13

 

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 59
Długość [cm] 52,5
Szerokość [cm] 43,5

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • wojas

    Polecam.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynka warsztatowa na kółkach keter curver zestaw skrzynek na kółkach 2918 curver duża skrzynia z ratanu na kółkach skrzynia ogrodowa na kółkach 200l pojemności

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×