Kontener z szafką Svenbox Invest VKH23

(kod: 15678) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
333 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 24,60zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15678

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 73
Długość [cm] 49,5
Szerokość [cm] 42,8

Opis produktu

Kontener z szafką Svenbox VKH23 pozbawiony jest blatu górnego ponieważ idealnie pasuje do blatów z serii Senbox Invest. W ten sposób można go użyć jako element biurka, montując bezpośrednio pod blatem.

Drzwi kontenera Svenbox VKH23 wykonane są z wytrzymałej i odpornej na zarysowania płyty melaminowanej o grubości 18 mm. Drzwiczki wyposażone w stylowy, metalowy, satynowy uchwyt dostępne są w kolorze buku, orzecha nizinnego oraz klonu jersey. Boki kontenera również wyprodukowano z płyty melaminowanej o grubości 18 mm i są one w kolorze popielatym. Kontener wykończony jest chroniącą przed obiciami listwą PVC o grubości 2 mm.

Wewnątrz kontenera znajdują się dwie obszerne powierzchnie użytkowe do wykorzystania na segregatory lub inne przedmioty codziennego użytku.

Kontener z pojemną szafką ma zastosowane nóżki, które można regulować. Dzięki nim można dostosować mebel nawet do nierównych powierzchni.

Wymiary elementów zestawu:

VKH23 wymiary

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 73
Długość [cm] 49,5
Szerokość [cm] 42,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×