Kontener z szafką Svenbox Invest VKH23

buk/popiel Kolor: buk/popiel
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 15678) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
  • calvados
  • olcha
  • buk/popiel
  • klon/popiel
  • orzech/popiel
  • buk - na zamówienie
  • brak blatu
  • TH 10 50x50 cm
  • TH 09 50x70 cm
  • TH 11 50x90 cm

Kontener z szafką Svenbox VKH23 pozbawiony jest blatu górnego ponieważ idealnie pasuje do blatów z serii Senbox Invest. W ten sposób można go użyć jako element biurka, montując bezpośrednio pod blatem. Drzwi kontenera Svenbox VK... pełny opis
314 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 15678

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 73
Długość [cm] 49,5
Szerokość [cm] 42,8

Opis produktu

Kontener z szafką Svenbox VKH23 pozbawiony jest blatu górnego ponieważ idealnie pasuje do blatów z serii Senbox Invest. W ten sposób można go użyć jako element biurka, montując bezpośrednio pod blatem.

Drzwi kontenera Svenbox VKH23 wykonane są z wytrzymałej i odpornej na zarysowania płyty melaminowanej o grubości 18 mm. Drzwiczki wyposażone w stylowy, metalowy, satynowy uchwyt dostępne są w kolorze buku, orzecha nizinnego oraz klonu jersey. Boki kontenera również wyprodukowano z płyty melaminowanej o grubości 18 mm i są one w kolorze popielatym. Kontener wykończony jest chroniącą przed obiciami listwą PVC o grubości 2 mm.

Wewnątrz kontenera znajdują się dwie obszerne powierzchnie użytkowe do wykorzystania na segregatory lub inne przedmioty codziennego użytku.

Kontener z pojemną szafką ma zastosowane nóżki, które można regulować. Dzięki nim można dostosować mebel nawet do nierównych powierzchni.

Wymiary elementów zestawu:

VKH23 wymiary

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 73
Długość [cm] 49,5
Szerokość [cm] 42,8

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog i cennik mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.