Stół konferencyjny dla 6 osób Svenbox Invest VPH53

(kod: 15666) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
418 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 28,85zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15666

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75,8
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Kolor orzech lub (i) buk lub (i) calvados
Liczba miejsc 4
Długość [cm] 137
Szerokość [cm] 70

Opis produktu

Niezwykle prosty w swojej formie stół konferencyjny dla 6 osób Svenbox VPH53 będzie eleganckim i jednocześnie bardzo praktycznym wyposażeniem sal konferencyjnych czy gabinetów.

Blat o szerokości 137 cm i głębokości 70 cm zapewni komfortową pracę nawet dla sześciu osób. Wykonany z płyty melaminowanej blat jest odporny na zarysowania, ścieranie czy odbarwienia. Blat stołu konferencyjnego Svenbox VPH53 występuje w kolorze orzecha nizinnego, klonu jersey i buku. Grubość blatu w kolorach orzecha i buku ma 28 mm, natomiast w kolorze klonowym 25 mm.

Stabilność stołu konferencyjnego dla 6 osób gwarantują dwie solidne płyty melaminowane o grubości 18 mm. Pod blatem wzdłuż stołu zamontowana jest specjalna blenda z płyty, która jeszcze bardziej wzmacnia stół.

Estetyka stołu konferencyjnego Svenbox podniesiona jest dzięki zastosowaniu na krawędziach specjalnej listwy PVC o grubości 2 mm. Listwa pełni też rolę uodparniającą stół przed obiciami.

Wymiary elementów zestawu:

VPH53 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 137
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 75,8
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Materiał płyta melaminowana
Kolor orzech lub (i) buk lub (i) calvados
Liczba miejsc 4
Długość [cm] 137
Szerokość [cm] 70

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×