Okrągły stolik do poczekalni Svenbox Invest VPH62

(kod: 15664) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
326 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15664

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 63
Szerokość [cm] 63
Wysokość [cm] 65
Kształt blatu okrągły

Opis produktu

Niewielki okrągły stolik Svenbox VPH62 będzie idealnym wyposażeniem wszelkich miejsc typu poczekalnie czy miejsca przeznaczone do spokojnego porozmawiania przy kawie.

Wykonany z płyty melaminowanej blat  o średnicy 63 cm oraz nogi występują w trzech kolorach. Wyboru można dokonać pomiędzy kolorem bukowym, orzecha nizinnego oraz klonu jersey. Blat stolika do poczekalni Svenbox VPH62 w kolorze buku i orzecha ma 28 mm grubości, natomiast blat klonowy ma 25 mm grubości. Nogi w kształcie litery X mają grubość 18 milimetrową.

Płyta melaminowana sama w sobie ma właściwości, które nadają okrągłemu stolikowi do poczekalni Svenbox VPH62 odporności na ścieranie, zadrapania czy odbarwienia. Dodatkowo krawędzie stolika zabezpieczono listwą PVC o grubości 2 mm, dzięki czemu jest on odporny na obicia.

Wymiary elementów zestawu:

VPH62 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 63
Szerokość [cm] 63
Wysokość [cm] 65
Kształt blatu okrągły

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×