Niski stolik do poczekalni Svenbox Invest VPH64

(kod: 15665) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxClassic
296 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 15665

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 63
Szerokość [cm] 63
Wysokość [cm] 65
Kształt blatu kwadratowy

Opis produktu

Wysoki na 65 cm stolik Svenbox VPH64 doskonale sprawdzi się w poczekalniach czy pomieszczeniach socjalnych przeznaczonych dla pracowników.

Niski stolik do poczekalni jest bardzo wytrzymałym meblem ze względu na to, że wyprodukowano go z odpornej na zadrapania, ścieranie czy zarysowania płyty melaminowanej. Stolik Svenbox VPH64 wyposażony jest w solidne nogi o grubości 18 mm ułożone w kształt litery X. Blat w kolorze buku lub orzecha nizinnego ma 28 mm grubości, w kolorze klonowym jest gruby na 25 mm. Blat ma kształt kwadratu, jego średnica wynosi 63 cm.

Krawędzie stolika do poczekalni zabezpieczono przed obiciami specjalna listwą PVC o grubości 2 mm. Listwa poza praktycznymi właściwościami sprawia, że stolik jest estetycznie wykończony.

Wymiary elementów zestawu:

VPH64 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 63
Szerokość [cm] 63
Wysokość [cm] 65
Kształt blatu kwadratowy

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Classic

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×