Okrągły stolik kawowy Svenbox Invest VST08

(kod: 15667) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxInvest
1 141 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 57,05zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15667

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 73
Kształt blatu okrągły

Opis produktu

Elegancki i prosty design okrągłego stolika kawowego Svenbox VST08 powoduje, że będzie on idealnym uzupełnieniem poczekalni czy pomieszczeń socjalnych przeznaczonych dla pracowników.

Okrągły stolik kawowy łączy w sobie estetyczne metalowe elementy z płytą meblową zachowującą naturalną strukturę drewna. Okrągły blat o średnicy 80 cm wykonany jest z wytrzymałej płyty melaminowanej. Do wyboru są trzy kolory – blat w kolorze orzecha nizinnego oraz buku ma grubość 28 mm, blat klonowy jest gruby na 25 mm. Elementem wykańczającym blat jest listwa PVC gruba na 2 mm, która chroni blat przed obiciami.

Noga stolika kawowego Svenbox VST08 wykonana jest z metalu pomalowanego proszkowo, dzięki temu jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne. Jest to słupek o średnicy 6 centymetrów. Talerz ze stali nierdzewnej ma 50 cm średnicy i zapewnia stolikowi stabilność. W zestawieniu z pozostałymi elementami stolika tworzy estetyczny i prosty w swojej formie stolik kawowy.

Wymiary elementów zestawu:

VST08 wymiary

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 80
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 73
Kształt blatu okrągły

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Invest

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×