Noga Svenbox NH44

(kod: 15646) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
92 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 15646

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Noga Svenbox NH44 wykonana jest ze stali o przekroju 40x40 mm.  Noga jest malowana proszkowo na kolor aluminium, farba jest utwarzana piecowo. Model ten od lipca 2015 roku zastępuję nogę NH41 o przekroju okrągłym wycofaną z oferty przez producenta.

Noga posiada regulator wysokości poziomu o ok. 10 mm, co pozwala zniwelować nierówności w podłożu i dobrze dopasować do blat montowany element. Noga zabezpieczona jest plastikową stopką aby nie rysować powierzchni, na której stoi.

Mocowanie do blatów odbywa się za pomocą wkrętów 5 x 25W.

W przypadku większych zamówień - proponujemy atrakcyjne rabaty, w tym celu zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu.

 

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 73 cm
  • przekrój: 4x4 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Marek

    Wszystko zgodne. Polecam!!

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×