Przystawka do biurka Svenbox PH75 / PH71

(kod: 00975) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
300 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 22,95zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 00975

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 75,8
Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 50

Opis produktu

Przystawka do biurka Svenbox PH71 stanowi dopełnienie blatów 2 biurek Svenbox złączonych ze sobą dłuższymi bokami. Dwa krótsze boki połączonych biurek dają razem długość 140 cm, czyli dokładnie pasującą do długiego boku przystawki łukowej. Zamontowanie PH 71 powiększa przestrzeń roboczą blatu i/lub stanowi dodatkowe miejsce, do którego można przystawić krzesło i przyjmować w biurze klientów. 

Przystawkę wykonano z wysokiej jakości płyty melaminowej o grubości 28 mm. Obrzeże wykończone jest 2-milimetrową listwą PCV w tym samym kolorze, co blat. Do każdej przystawki dodawana jest noga w kolorze aluminium, która stabilizuje i podpiera blacik. 

Przystawka do biurka Svenbox PH 71 wyposażona jest w 2 płaskowniki  z okuciami.

Przy zakupie mebli Svenbox oferujemy odpłatną usługę montażu mebli na miejscu u Klienta.
Jeśli szukają Państwo innych pasujących do siebie mebli biurowych prosimy o kontakt - chętnie pomożemy w doborze odpowiednich.

Planują Państwo większe zakupy? Zachęcamy do kontaktu - oferujemy atrakcyjne rabaty!

Od 07.2015 przystawka PH75 jest sprzedawana jedynie na nodze o przekroju kwadratowym pod nową nazwą PH71. Pozostałe wymiary i szczegóły techniczne pozostają bez zmian.

 

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Svenbox PH75

 

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 75,8
Długość [cm] 140
Szerokość [cm] 50

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • miwik

    Przystawka jak przystawka mogła by być trochę dłuższa ale to moja opinia.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki alegro fotele dzieciece do biurka alegro krzesla dzieciece do biurka fotele dziecięce do biurka na kauczukowych kółkach fotele dziecięce do biurka wentylowane krzeselka do biurka dla dziecka zdjecia krzeslo dla dzieci do biurka zdrowe dla kregoslupa wygodne krzesło do biurka dla dziecka wygodne krzesło do biurka dla dziecka

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×