Blat Svenbox TH12

Blat Svenbox TH12
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 13000) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
  • calvados
  • olcha
  • klon
  • orzech
  • buk

Blat Svenbox TH12 stanowi blat, który może stanowić samodzielny stół. Blat może również być zastosowany jako przedłużenie biurka.  Wykonany jest z płyty melaminowej o grubości 2,8 cm z zabezpieczonymi obrzeżami w kolorze blat... pełny opis
99 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 13000

Opis produktu

Blat Svenbox TH12 stanowi blat, który może stanowić samodzielny stół. Blat może również być zastosowany jako przedłużenie biurka. 

Wykonany jest z płyty melaminowej o grubości 2,8 cm z zabezpieczonymi obrzeżami w kolorze blatu wykonanymi z 2 mm okleiny PVC.

Blat dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: olcha, calvados, buk.

Cena blatu nie obejmuje nóg.

Dedykowane do tego stołu są nogi Svenbox NH41.

Wymiary elementów zestawu:

Blat Svenbox TH12 - wymiary

Wymiary:
szerokość: 70 cm
długość: 70 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.