Blat Svenbox TH14

Blat Svenbox TH 14
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 09733) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
  • calvados
  • olcha
  • klon
  • orzech
  • buk

Blat Svenbox TH14 stanowi blat, który może stanowić samodzielny stół. Blat może również być zastosowany jako przedłużenie biurka. Kolorystyka do wyboru: olcha, calvados, buk. Wykonany z płyty melaminowej 28 mm. Doskonale pas... pełny opis
173 zł
+ dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 09733

Opis produktu

Blat Svenbox TH14 stanowi blat, który może stanowić samodzielny stół. Blat może również być zastosowany jako przedłużenie biurka.

Kolorystyka do wyboru: olcha, calvados, buk.

Wykonany z płyty melaminowej 28 mm. Doskonale pasuje do wszystkich mebli z kolekcji Svenbox EKO, VIK, ART.

Cena blatu nie obejmuje nóg.

Dedykowane do tego stołu są nogi Svenbox NH41

Można wykupić dodatkową usługę: wniesienia i montażu przy dostawie.

Zapraszamy do indywidualnego kontaktu i uzyskania porad od naszych konsultantów, którzy również przedstawią Państwu wyceny z uwgzlędeniem rabatów!

Wymiary elementów zestawu:

Blat Svenbox TH14 wymiary

  • długość: 160 cm
  • szerokość: 70 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


  • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
  • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.