Blat Svenbox TH15

(kod: 13149) Produkt wyprodukowany w Polsce Svenbox
173 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 16,60zł

  • Wysyłka do 3 tygodni
  • kod: 13149

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Blat Svenbox TH15 stanowi blat, który może stanowić samodzielny stół. Blat może również być zastosowany jako przedłużenie biurka. Znaczna powierzhcnia blatu tj .137 x 70 cm daje duże możliwości co do przeznaczenia blatu i jego zastosowań.

Blat stanowi płyta melaminowa o grubości 28 mm. Krawędzie blatu są wykończone obrzeżami PVC.

Cena blatu nie obejmuje nóg.

Dedykowane do tego stołu są nogi Svenbox NH44

W przypadku zamówień większej wartości zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nazą obsługa celem zaproponowania korzystniejszej indywidualnej wyceny zamówienia.

Wymiary elementów zestawu:

Blat Svenbox TH15 wymiary

długość: 137 cm
szerokość: 70 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×