Kanał kablowy Svenbox BM01

(kod: 13753) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox VIK
59 zł + dostawa 159 zł
Dla zamówienia powyżej 599 zł - dostawa GRATIS!
  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 13753

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Kanał kablowy Svenbox BM01. Element dodatkowy maskujący kable, przeznaczony i dedykowany do biurek z kolekcji Svenbox VIK. Montaż kanału kablowego polega na jego umieszczeniu między nogami biurka - ponieważ domyślnie biurka nie posiadają kanałów kablowych.

Montaż kanału kablowego jest łatwy. Wystarczy wcisnąć kanał w nogi biurka. Element można wyjmować oraz ponownie wkładać.

Przy zamówieniach mebli marki Svenbox możliwe jest dokupienie montażu przez doświadczoną ekipę montażową. Jeśli chcą Państwo dobrać więcej mebli aby umeblować funkcjonalnie swoje biuro zapraszamy do kontaktu z działem klienta.

Przy większych zamówieniach gwarantujemy atrakcyjne rabaty!

Wymiary elementów zestawu:

 

Kanał kablowy Svenbox BM01

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox VIK

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Remos

    Ciężko ocenić ale spełnia swoją rolę!

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×