Zestaw biurowy EKO 1

(kod: 12947) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox EKO
2 217 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 110,85zł

  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 12947

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Komplet mebli biurowych przeznaczony dla 1-2 osób. 

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość nabycia do szafki szklanych drzwiczek.

BH076
Biurko EKO BH 076 to bardzo solidne i bardzo eleganckie biurko firmy Svenbox sprawdzające się zarówno w biurach, gabinetach, jak i mieszkaniach.
Biurko wykonane zostało z wytrzymałej płyty melaminowej o grubości 28 mm, dzięki czemu biurko EKO BH 076 jest trwałe i stabilne. Dodatkowo krawędzie pokryte zostały obrzeżem PVC o grubości 2mm w kolorze płyty. Dzięki temu biurko Svenbox jest odporne na uszkodzenia, jak również bardzo efektowne.
Za pomocą mechanizmu regulacji poziomu, można ustawiać biurko nawet na nierównych powierzchniach.
Aby stanowisko pracy prezentowało się estetycznie, blat wyposażony został w przeloty kablowe o średnicy 60 mm, w których można ukryć wystające okablowanie.
Eleganckie i funkcjonalne biurko EKO BH 076 dostępne jest w 3 klasycznych odcieniach: buk, calvados oraz olcha.
Wysokość: 75cm
Długośc: 160cm
Szerokość: 70cm

BH073
Biurko Svenbox EKO BH 073 to idealny mebel do pracy biurowej zarówno w gabinecie, biurze, jak i mieszkaniu. Posiada solidną konstrukcję z blatem wykonanym z płyty melaminowej o grubości 28 mm, zabezpieczonej warstwą PVC, chroniącą krawędzie przed uszkodzeniami. Biurko EKO BH 073 ma wbudowaną regulację poziomu, co pozwala na dostosowania ustawienia biurka do własnych potrzeb.
Ponadto biurko firmy Svenbox umożliwia ukrycie kabli we wmontowanym przelocie kablowym o średnicy 60mm. Okablowanie pionowe można umieścić w szynie, a poziome w specjalnych uchwytach.
Wysokość: 75cm
Długośc: 137 cm
Szerokość: 70cm

PH 77
Przystawka Svenbox PH 77 wykonana została z solidnej, 28-milimetrowej płyty melaminowej, gwarantującej wytrzymałość przystawki. Przystawka PH 77 jest wygodnym i tanim sposobem na połączenie biurek. Można ją swobodnie montować i demontować.
Przystawka PH 77 dostępna jest w trzech eleganckich odcieniach: buk, calvados oraz olcha.
Długość: 70
Szerokość: 70

H 51
Szafa Svenbox H 51 to idealny mebel do przechowywania akt i dokumentów. Zamek patentowy z kombinacją od 1:100 000 zabezpiecza zawartość tej eleganckiej szafy biurowej. Dwudrzwiowa szafa Svenbox H 51 została wyposażona w 5 bardzo pojemnych powierzchni segregatorowych. Szafa Svenbox H 51, dzięki swojemu klasycznemu wykończeniu może posłużyć za mebel gabinetowy, jak i element wystroju mieszkania. Jej solidna konstrukcja pomieści zarówno dokumenty i segregatory, jak i ubrania. Metalowe, satynowane uchwyty w neutralnym kolorze sprawią, iż mebel będzie się bardzo dobrze prezentował w różnego rodzaju wnętrzach.
Szafę H 51 wykonano z solidnej płyty melaminowej o grubości 28mm. Ponadto zabezpieczona została dodatkową 2mm warstwą PVC, zapobiegającą uszkodzeniom. Szafa posiada również zabezpieczenie przed wysunięciem półek w postaci złączy zabezpieczających.  Z szafą Svenbox H 51 nierówności podłoża nie stanowią żadnego problemu, gdyż posiada ona wbudowaną regulację poziomu, co pozwala na łączenie szafy z innymi meblami w jednej linii.
Wysokość: 183cm
Szerokość: 80cm
Głębokość: 38cm

H 54
Regał Svenbox H54 to elegancki mebel do biura, gabinetu, jak i mieszkania. Idealnie komponuje się z meblami z serii EKO, VIK oraz PIN.
Wieńce górne skonstruowane zostały z solidnej płyty melaminowej zapewniającej wytrzymałość regału. Ponadto krawędzie zabezpieczono dodatkową warstwą PVC, która zapobiega uszkodzeniom i zarysowaniom. Obrzeże PVC jest koloru płyty, tak więc regał jest nie tylko odporny na obicie, ale również estetyczny.
Obszerne półki przymocowane są za pomocą złączy, zabezpieczających przed ich wysunięciem, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.
Dolne półki regału posiadają drzwiczki zwieńczone eleganckimi, metalowymi, satynowymi uchwytami.
Regał dostępny jest w 3 odcieniach - buku, calvadosa oraz olchy.
Regał H54 posiada regulację poziomu, dzięki czemu sprawdza się nawet na nierównych powierzchniach. Można go również dzięki temu łączyć w jednej linii z innymi meblami.
Wysokość: 183
Długość: 80
Szerokość: 38

Meble do samodzielnego montażu dostarczane w paczkach wraz z instrukcją. Można dokupić montaż - zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu.

Zamawiając Zestaw biurowy EKO 1 otrzymują Państwo:

  • Biurko Svenbox BH076
  • Biurko Svenbox BH073
  • Szafa Svenbox H51
  • Dostawka Svenbox PH77
  • Regał z półkami i szafką zamykaną Svenbox H54

Wymiary elementów zestawu:

wymiary biurko Svenbox BH073

Wymiary biurko Svenbox BH076

Wymiary dostawka Svenbox PH77

Wymiary szafa Svenbox H51

Wymiary regał Svenbox h54

Kolory Svenbox

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox EKO

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×