Zestaw pracowniczy Svenbox EKO 2

(kod: 12946) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox EKO
967 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 48,35zł

  • Wysyłka do 10 dni
  • kod: 12946

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

Meble dostępne są w 3 klasycznych kolorach: buk, olcha oraz calvados.

Biurko Svenbox EKO BH 073 to idealny mebel do pracy biurowej zarówno w gabinecie, biurze, jak i mieszkaniu. Posiada solidną konstrukcję z blatem wykonanym z płyty melaminowej o grubości 28 mm, zabezpieczonej warstwą PVC, chroniącą krawędzie przed uszkodzeniami. Biurko EKO BH 073 ma wbudowaną regulację poziomu, co pozwala na dostosowania ustawienia biurka do własnych potrzeb.

Ponadto biurko firmy Svenbox umożliwia ukrycie kabli we wmontowanym przelocie kablowym o średnicy 60mm. Okablowanie pionowe można umieścić w szynie, a poziome w specjalnych uchwytach.

Długość: 137cm
Szerokość: 70cm
Wysokość: 75cm

Przystawka Svenbox PH 70 to idealny pomysł na przedłużenie biurka i jednoczesne zwiększenie powierzchni użytkowej. Solidna noga przymocowana do blatu zapewnia stabilność przystawki. To prosty i tani sposób na powiększenie blatu potrzebnego nam do pracy bez konieczności wymieniania biurka na większe.

Wysokość: 75cm
Długość: 70cm
Szerokość:40cm

Kontener KH 23 marki Svenbox  z blatem TH 10 to funkcjonalny kontener stacjonarny przeznaczony do przechowywania dokumentów, będący obowiązkowym elementem wyposażenia każdego biura i gabinetu. Wykonany został z solidnej płyty melaminowej, wykończonej obrzeżem PVC w tym samym kolorze, dzięki czemu kontener firmy Svenbox jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia oraz estetyczny. Drzwiczki kontenera zwieńczone są eleganckim, satynowanym, metalowym uchwytem. Ponadto kontener KH 23 wyposażony został w regulację poziomu, co umożliwia wykorzystywanie go nawet na nierównym podłożu.

Wysokość: 73cm
Długość: 49cm
Szerokość: 42cm

Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty!! W celu ich uzyskania i skonkretyzowania prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Zamawiając Zestaw pracowniczy Svenbox EKO 2 otrzymują Państwo:

  • Biurko Svenbox BH073
  • Przystawka Svenbox PH70
  • Kontenerek Svenbox KH23 z blatem Svenbox TH10

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary biurko svenbox BH073

Wymiary przystawka Svenbox PH70

Wymiary kontener biurowy svenbox kh23

Dostępne kolory:

Dostępne kolory Svenbox

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Svenbox EKO

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×