Zestaw biurowy Svenbox VIK 1

Zestaw biurowy VIK 1
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 12948) Produkt wyprodukowany w Polsce SvenboxSvenbox VIK
 • Calvados
 • Olcha
 • Buk

Zestaw pracowniczy VIK 1 stworzy w każdym biurze idealną przestrzeń do pracy. W skład kompletu wchodzą następujące elementy: 1 x biurko VIK BM 048 1 x biurko VIK BM 047 2 x kontener KH 26 2 x blat TH 10 1 x przystawk... pełny opis
3 039 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 151,91zł
Wysyłka w 3 do 10 dni
kod: 12948

Opis produktu

Zestaw pracowniczy VIK 1 stworzy w każdym biurze idealną przestrzeń do pracy.
W skład kompletu wchodzą następujące elementy:
1 x biurko VIK BM 048
1 x biurko VIK BM 047
2 x kontener KH 26
2 x blat TH 10
1 x przystawka PH 75
 

 • Biurko VIK BM 048

Osadzone na stabilnych nogach biurko VIK BM 48 posiada obszerny i wytrzymały blat skonstruowany z płyty melaminowej o grubości 28 mm. Dodatkowo krawędzie zostały zabezpieczone trwałym obrzeżem PVC grubości 2mm, które chroni biurko przed uszkodzeniami i obiciami.
Regulacji podlega poziom biurka VIK BM 48. Biurko wyposażone jest w przeloty kablowe.
Wymiary:
Wysokość: 75cm,
Długość: 160cm,
Szerokość: 100cm.

 • Biurko VIK BM 047

Blat biurka VIK BM 047 wykonany został z płyty melaminowej o grubości 28mm. Krawędzie zabezpieczono trwałym, 2-milimetrowym obrzeżem PVC. Biurko posiada przeloty umożliwiające estetyczne ukrycie okablowania.
Wymiary:
Wysokość: 75cm
Długość: 160cm
Szerokość: 100cm

 • Kontener KH 26

Funkcjonalny kontener stacjonarny z szufladami płytowymi, zamontowanymi na metalowych prowadnicach rolkowych, ułatwiających wysuwanie i zabezpieczających przed wypadnięciem szuflady. Szuflady zwieńczone są eleganckimi, satynowanymi, metalowymi uchwytami. Kontenerek wyposażony jest w zamek centralny, zamykany na składany kluczyk.
Wymiary:
Wysokość: 73cm,
Długość: 42cm,
Szerokość: 49cm.

 • Blat TH 10

Blat wykonany z płyty melaminowanej, stanowiący wykończenie kontenera KH 26.
Wymiary: 50cm x 50 cm

 • Przystawka PH 75

Przystawka Łukowa Svenbox PH75 wykonana jest z solidnej płyty melaminowej o grubości 28 mm, wykończonej 2-milimetrowym obrzeżem PVC. Przystawka wyposażona jest w metalową nogę podpierająca oraz 2 płaskowniki z okuciami, umożliwiające bezproblemowy montaż przystawki. Przystawka PH 75 to prosty, tani i funkcjonalny sposób na powiększenie powierzchni biurka.
Długość: 140 cm

Zamawiając Zestaw biurowy Svenbox VIK 1 otrzymują Państwo:

 • Biurko Svenbox BM048
 • Biurko Svenbox BM047
 • 2 x kontener Svenbox KH26
 • 2 x blat Svenbox TH10
 • przystawka Svenbox PH75

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Biurko Svenbox BM048

Wymiary Biurko Svenbox BH047

Wymiary Kontener KH13

Przystawka do biurka Svenbox PH75

Kolory Svenbox

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się transportem fabrycznym producenta. Kierowca dostarcza meble pod pierwsze drzwi na poziomie parteru, do których ma możliwość dojazdu samochodem dostawczym.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu, w przypadku jej wyboru meble zostaną wniesione i zmontowane we wskazanym miejscu.

W przypadku występowania ograniczeń dojazdu samochodów dostawczych do miejsca rozładunku towaru prosimy o przekazanie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


 • Po przesłaniu maila z zapytaniem dotyczącym mebli biurowych - możemy przesłać na Państwa maila aktualny katalog mebli Svenbox w formie PDF na Państwa adres mailowy.
 • Ponadto dla firm możemy wysłać aktualny cennik

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.