Szafa 3-drzwiowa 215x120 szara

(kod: 21368) Produkt wyprodukowany w Polsce
3 800 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 196,00zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21368

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Gatunek drewna brzoza
Kolor szary
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Ilość półek 7
Wykończenie matowe
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 215
Ilość drzwi 3 drzwiowa
Ilość szuflad 2 szuflady

Opis produktu

Bardzo pojemna 3-drzwiowa szafa zapewni odpowiednią ilość miejsca na ubrania i bieliznę, dzięki zamontowanemu drążkowi na ubrania wiszące oraz dużej ilości półek i szuflad. Została wykonana z wysokiej jakości płyty MDF oraz sklejki brzozowej. Jest to produkt polskiego producenta Durbas Style. 

Kolekcja kółko i krzyżyk zainspirowana popularną grą dedykowana jest przede wszystkim do dziecięcych pokojów. W prawym segmencie szafy znajduje się 5 półek. W lewym i środkowym segmencie znajduje się drążek na ubrania wiszące oraz 2 półki i dwie pojemne szuflady. Zapewnia to odpowiednią ilość miejsca na uporządkowane przechowywanie ubrań, bielizny, czy innych rzeczy osobistych.

Szafa 3-drzwiowa szara kółko i krzyżyk

Fronty drzwiczek szafek i szuflad są pozbawione wystających uchwytów. Ich rolę pełnią ciekawe, nawiązujące tematyką do kolekcji otwory w kształcie kółek i krzyżyków. Fronty wykonane zostały w szarym kolorze o matowym wykończeniu. Pozostałe elementy szafy mają kolor naturalnego drewna brzozowego. Szafa została wykonana z wysokiej jakości płyty MDF oraz z brzozowej sklejki. Szafa ma 215 cm wysokości, 120 cm szerokości oraz 50 cm głębokości. Opiera się na czterech, drewnianych nóżkach. W ofercie szafa dostępna jest w innych wariantach kolorystycznych. 

Wymiary elementów zestawu:

Szafa 3-drzwiowa szara

  • Wysokość: 215 cm
  • Głębokość: 50 cm
  • Szerokość: 120 cm

Kluczowe parametry:

Gatunek drewna brzoza
Kolor szary
Materiał płyta mdf lub (i) sklejka
Ilość półek 7
Wykończenie matowe
Szerokość [cm] 120
Głębokość [cm] 50
Wysokość [cm] 215
Ilość drzwi 3 drzwiowa
Ilość szuflad 2 szuflady

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×