Szafa metalowa z drzwiami skrzydłowymi 102 103 107

(kod: 03805)
Szafy metalowe z drzwiami skrzydłowymi pozwalają w ekonomiczny i funkcjonalny sposób urządzić biura, gabinety i inne pomieszczenia pracy. Wieniec szafy wykonany z blachy stalowej gr. 1,0 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej, poz... pełny opis
713 zł
+ dostawa 160 zł
Kup na raty: 20 x 43,60zł
Wysyłka do 6 tygodni
kod: 03805

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 43,5
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 104
Zamek Tak
Wykończenie pomalowane
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 104
Głębokość [cm] 43,5

Opis produktu

Szafy metalowe z drzwiami skrzydłowymi pozwalają w ekonomiczny i funkcjonalny sposób urządzić biura, gabinety i inne pomieszczenia pracy.

Wieniec szafy wykonany z blachy stalowej gr. 1,0 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej, pozostałe elementy z blachy gr. 0,8 mm. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym. Szafa posiada dwie przestawne co 25 mm półki.

Szafy mogą zostać pomalowane na przedstawione kolory z palety RAL. Istnieje możliwość pomalowania różnych części szafy na odmienne kolory. Przy zamówieniu szaf kolorowych proszę o umieszczenie informacji w uwagach klienta, lub skontaktowanie się z biurem obsługi.

Przedstawiona tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów. Dokładniejsze odwzorowanie barw zawiera pełna paleta kolorów RAL. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów.

Waga szafy:

102 - 32 kg

103 - 38 kg

107 - 43 kg

 

Koszt dostawy przy zamówieniu większej ilości szaf zmniejszy się.

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 43,5
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 104
Zamek Tak
Wykończenie pomalowane
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 104
Głębokość [cm] 43,5

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.