Szafa biurowa metalowa z drzwiami skrzydłowymi 204 213

(kod: 03809)
1 271 zł + dostawa 160 zł

Kup na raty: 20 x 71,52zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 03809

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 43,5
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 199
Zamek Tak
Wykończenie pomalowane
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 199
Głębokość [cm] 43,5

Opis produktu

Szafy metalowe z drzwiami skrzydłowymi pozwalają w ekonomiczny i funkcjonalny sposób urządzić biura, gabinety i inne pomieszczenia pracy.

Wieniec szafy wykonany z blachy stalowej gr. 1,0 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej, pozostałe elementy z blachy gr. 0,8 mm. Drzwi skrzydłowe ze schowanymi zawiasami.  W szafie zamontowany jest schowek dwukomorowy, zamykany zamkiem cylindrycznym. Uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym. Szafa posiadatrzy przestawne co 25 mm półki.

Szafy mogą zostać pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Istnieje możliwość pomalowania różnych części szafy na odmienne kolory. Przy zamówieniu szaf kolorowych proszę o umieszczenie informacji w uwagach klienta, lub skontaktowanie się z biurem obsługi.

Przedstawiona tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów. Dokładniejsze odwzorowanie barw zawiera pełna paleta kolorów RAL. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów.

 

Waga szafy:

204 - 69 kg

213 - 80 kg

 

Koszt dostawy przy zamówieniu większej ilości szaf zmniejszy się.

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 43,5
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 199
Zamek Tak
Wykończenie pomalowane
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 199
Głębokość [cm] 43,5

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • MORF

    SZAFY METALOWE które zamówiłem w waszym sklepie są naprawdę dobre, trwałe i dość dobrze wykonane jedyny mały mankament jaki odkryłem to to że są trochę za elastyczne i w przypadku gdy stoją na nie równej powirzchni potrafią się zacinać dlatego daje 4 gwiazdki a nie 5. wiem co mówię bo mam tych szaf 4 i każda ma ten sam mały mankament.poza tym jestem zadowolony z nabytych mebli pozdrawiam i mam nadzieję że moja opinia pomoże użytkownikom i producentom....

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×