Szafa metalowa z drzwiami żaluzjowymi 208 217

(kod: 03811)
1 543 zł + dostawa 160 zł

Kup na raty: 20 x 85,12zł

  • Wysyłka do 8 tygodni
  • kod: 03811

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 43,5
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 199
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 199
Głębokość [cm] 43,5

Opis produktu

Szafy metalowe z drzwiami żaluzjowymi są bardzo funkcjonalne, a przy tym eleganckie.
Wsuwane w ściany boczne drzwi żaluzjowe wykonane zostały z listew z tworzywa sztucznego, z praktycznym wklęsłym uchwytem. Istnieje możliwość ustawiania półek na dowolnej wysokości dzięki otworom mocującym wykonanym co 25 mm.

Wieniec szafy wykonany z blachy stalowej gr. 1,0 mm, wieniec dolny z blachy ocynkowanej, pozostałe elementy z blachy gr. 0,8 mm.

Wsuwane w podwójne ściany boczne drzwi żaluzjowe wykonane z listew z tworzywa sztucznego, zamykane zamkiem zatrzaskowym.

Szafa posiada cztery przestawne co 25 mm półki.

Szafy mogą zostać pomalowane na przedstawione kolory z palety RAL. Istnieje możliwość pomalowania różnych części szafy na odmienne kolory. Przy zamówieniu szaf kolorowych proszę o umieszczenie informacji w uwagach klienta, lub skontaktowanie się z biurem obsługi.

Przedstawiona tabela ma jedynie na celu przybliżone przedstawienie kolorów. Dokładniejsze odwzorowanie barw zawiera pełna paleta kolorów RAL. Zastrzegamy sobie możliwość występowania nieznacznych odstępstw od podanych kolorów.

Waga szafy:

208 - 72 kg

217 - 79 kg

 

Koszt dostawy przy zamówieniu większej ilości szaf zmniejszy się.

 

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 43,5
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 199
Szerokość [cm] 100
Wysokość [cm] 199
Głębokość [cm] 43,5

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×