Szafa Logico High Cabinet XL

(kod: 23202) KIS
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 23202

Opis produktu

Szafa do przechowywania Logico High Cabinet XL to największa z szaf w ofercie marki Kis, sprawdzająca się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szafa ogrodowa ma stabilną i solidną konstrukcję, a dzięki temu, że jest wykonana z tworzywa sztucznego, jest w pełni odporna na wodę i wilgoć. Szafa jest utrzymana w odcieniach czerni i szarości, a estetyczne wykończenie gwarantuje, że świetnie sprawdzi się w każdym otoczeniu.

Praktyczne rozwiązania

W środku szafy ogrodowej Logico High Cabinet XL znajdują się 4 funkcjonalne półki, które można dowolnie ustawiać, by stworzyć wnętrze idealnie odpowiadające naszym potrzebom. Półki mają udźwig do 25 kg każda. Istnieje możliwość zamknięcia drzwi na kłódkę (we własnym zakresie).

Uniwerslany schowek

Szafa do przechowywania Logico High Cabinet XL ma głębokość 54 cm, długość 89 cm i wysokość 182 cm. Grubość ścianek 1,5mm. Drzwi wyposażone są w estetyczne uchwyty, które ułatwiają wygodne otwieranie szafy. Szafa doskonale się sprawdzi w garażach, domkach narzędziowych, domowych warsztatach, piwnicach, a także innych pomieszczeniach gospodarczych. Szafa Logico High Cabinet XL jest jednolita pod względem wykończenia z innymi szafami z serii Logico.

Poniżej film prezentujący produkty z serii Logico

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • Wysokość: 182 cm
  • Głębokość: 54 cm
  • Długość: 89 cm

Wymiary paczki:

  • Długość: 89 cm
  • Szerokość: 56 cm
  • Wysokość: 45 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×