Szafa Logico Utility Cabinet XL

(kod: 23203) KIS
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 23203

Opis produktu

Szafa narzędziowa Logico Utility Cabinet XL z oferty marki Kis to jeden z największych modeli szaf, sprawdzający się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Szafę wykonano z tworzywa sztucznego, więc jest odporna na rdzewienie – opady czy duża wilgotność jej nie szkodzą. Cała konstrukcja jest solidna i stabilna. Kolorystyka szafy utrzymana jest w odcieniach szarości i czerni, więc całość prezentuje się bardzo elegancko.

Wygodnie podzielona przestrzeń

Do najważniejszych zalet szafy ogrodowej Logico High Cabinet XL należy wykończenie wnętrza, które zapewnia dużą funkcjonalność schowka. Szafa wyposażona jest w wysoką półkę o udźwigu 25 kg, natomiast reszta wnętrza jest podzielona wzdłuż pionu. Z jednej strony do dyspozycji jest wysoka przestrzeń na łopaty, grabie czy inne akcesoria, a z drugiej mamy 3 dowolnie ustawiane półki o udźwigu 25 kg każda. Istnieje możliwość zabezpieczenia szafy kłódką.

Szafa na narzędzia Logico High Cabinet XL jest wyjątkowo obszerna – ma wysokość 182 cm, głębokość 54 cm i długość 89 cm. Grubość ścianek 1,5mm. W drzwiach znajdują się wygodne rączki ułatwiające otwieranie szafy. Szafa ogrodowa doskonale sprawdzi się we pomieszczeniach gospodarczych, takich jak garaże, domki narzędziowe czy piwnice.

Poniżej film prezentujący produkty z serii Logico

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • Wysokość: 182 cm
  • Głębokość: 54 cm
  • Długość: 89 cm

Wymiary paczki:

  • Długość: 94 cm
  • Szerokość: 58 cm
  • Wysokość: 46 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×