Szafa Moby High Cabinet ciemnoszara

(kod: 23194) KIS
589 zł

Produkt niedostępny

kod: 23194

Opis produktu

Szafa do garażu Moby High Cabinet ciemnoszara to świetne rozwiązanie do warsztatu, garażu czy domku ogrodowego, a także na tarasy i do ogrodów. Ten funkcjonalny mebel do przechowywania wyróżnia się wzmacnianymi półkami, których specjalna konstrukcja zapewnia nośność aż 30 kg. Szafa jest wodoszczelna, więc akcesoria ogrodowe czy sprzęt do majsterkowania są dobrze chronione przed warunkami atmosferycznymi. Szafa do garażu świetnie się sprawdzi jako schowek w każdym miejscu, w którym potrzebujemy uporządkowanej i funkcjonalnej przestrzeni.

Wytrzymała konstrukcja

Szafa wykonana jest z plastiku wysokiej jakości i dodatkowo uzupełniona o metalowe elementy wzmacniające. Szafa do garażu Moby High Cabinet ma kolor ciemnoszary. Solidne metalowe zawiasy i wzmacniane półki wewnętrzne zapewniają dużą solidność całej konstrukcji. Do dyspozycji mamy w sumie 4 półki o wytrzymałości 30 kg każda. Istnieje możliwość ich regulacji, więc możemy dopasować przestrzeń wewnątrz do naszych potrzeb. Szafa będzie idealnym uzupełnieniem pomieszczeń gospodarczych czy przestrzeni przydomowej.

Przemyślane rozwiązania

Szafa do garażu Moby High Cabinet ciemnoszara dodatkowo posiada specjalną piątą nóżkę zwiększającą jej stabilność. Nóżki mają regulowaną wysokość, więc można je dopasować do terenu. Duże uchwyty na drzwiach pozwalają na wygodne otwarcie szafy. Istnieje możliwość zabezpieczenia drzwi kłódką we własnym zakresie – w drzwiach przewidziano na nią specjalne otwory. Szafa do garażu Moby High Cabinet ciemnoszara to znakomity dodatek zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • Wysokość: 182 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Długość: 80 cm

Wzmirz paczki:

  • Długość: 80 cm
  • Szerokość: 46 cm
  • Wysokość: 29 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×