Szafa Moby Low Cabinet ciemnoszara

(kod: 23195) KIS
379 zł

Produkt niedostępny

kod: 23195

Opis produktu

Szafa na balkon Moby Low Cabinet ciemnoszara będzie świetnym dodatkiem do garażu, domku ogrodowego, na balkon czy na taras. Pozwala na funkcjonalne uporządkowanie zarówno ogrodowych akcesoriów, jak i sprzętu do majsterkowania czy innych akcesoriów potrzebnych w gospodarstwie domowym. Szafa jest estetycznie wykończona, utrzymana w ciemnoszarym odcieniu, więc wygląda bardzo elegancko. Wewnątrz znajdują się półki, które pozwalają na bardziej funkcjonalne podzielenie przestrzeni. Szafka na balkon Moby Low Cabinet jest wodoszczelna.

Wytrzymałość i elegancja

Mebel wykonano z solidnego tworzywa sztucznego, uzupełnionego dodatkowo metalowymi elementami. Wzmocnione półki i zawiasy z metalu gwarantują dużą wytrzymałość i solidność całej konstrukcji, a ciemnoszare wykończenie zapewnia elegancki wygląd. Szafa na balkon Moby Low Cabinet ciemnoszara wewnątrz uzupełniona jest o dwie półki, których ustawienie można zmieniać, dostosowując je do swoich potrzeb. Mebel będzie świetnym rozwiązaniem zarówno do przestrzeni zewnętrznych, jak i do wnętrz, szczególnie tych o podwyższonej wilgotności.

Konfiguracja na własne potrzeby

Szafa na balkon Moby Low Cabinet ciemnoszara posiada dodatkową nóżkę przy podstawie, a także możliwość regulacji wysokości nóżek. Dzięki temu meble są bardzo stabilne, również na nierównych powierzchniach. Duże uchwyty na drzwiach ułatwiają otwieranie szafki. Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia drzwi kłódką, we własnym zakresie. Pozwala to na lepsze zabezpieczenie znajdującego się wewnątrz sprzętu przed dostępem zwierząt czy dzieci. Szafa na balkon świetnie się sprawdzi nie tylko na dworze, ale też w garażu czy pomieszczeniu gospodarczym.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 100 cm
  • Głębokość: 44 cm
  • Długość: 80 cm

Wymiary paczki:

  • Długość: 67 cm
  • Szerokość: 56 cm
  • Wysokość: 45 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×