Szafa Stilo High Cabinet ciemnoszara

(kod: 23212) KIS
279 zł

Produkt niedostępny

kod: 23212

Opis produktu

Szafa do przechowywania Stilo High Cabinet ciemnoszara to ergonomiczny model, który świetnie sprawdzi się w różnego rodzaju pomieszczeniach gospodarczych – garażach, pralniach, piwnicach czy domkach narzędziowych. Nadaje się również do wykorzystania w pokojach dziecięcych czy innych pomieszczeniach użytkowych. Szafa wykonana jest z tworzywa sztucznego utrzymanego w odcieniu ciemnoszarym, a proste wykończenie zapewnia uniwersalność modelu.

Praktyczne rozwiązania

Nóżki szafy można regulować, więc nie będziemy mieć problemu z jej ustawieniem również na nierównej przestrzeni. Szafa do przechowywania Stilo High Cabinet ciemnoszara wewnątrz uzupełniona jest o 3 półki o wytrzymałości 15 kg każda, które można dowolnie ustawiać. Dzięki temu możemy dopasować układ wnętrza szafy do naszych potrzeb. Istnieje możliwość montażu szafy do ściany we własnym zakresie.

Szafa do przechowywania Stilo High Cabinet ciemnoszara ma długość 68 cm, głębokość 39 cm i wysokość 173 cm. Grubość ścianek 1,65mm. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu – szybkiego i łatwego dzięki dołączonej do mebli instrukcji. Szafę można dodatkowo zabezpieczyć kłódką we własnym zakresie. Szafa na narzędzia Stilo High Cabinet jest jednolita pod względem wzornictwa z pozostałymi szafkami z serii Stilo.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • Wysokość: 173 cm
  • Głębokość: 39 cm
  • Długość: 68 cm

Wymiary paczki:

  • Wysokość: 46 cm
  • Długość: 80 cm
  • Szerokość: 30 cm
  • waga: 15 kg

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×